قیمت روغن کوهان شتر

روغن کوهان شتر یکی از بهترین روغن های طبیعی جهت امراض مختلف است و مهمترین خاصیت آن تسکین درد و ترمیم کننگی شکستگی ها است. قیمت این نوع روغن به دلیل اینکه به طور سنتی تهیه می شود براساس گرمی محاسبه شده و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

روغن کوهان شتر چیست؟

روغن کوهان شتر چیست؟

این روغن از چربی های موجود در کوهان شتر به صورت سنتی بدست می آید.

روش تولید روغن کوهان شتر

مقداری از چربی کوهان را برداشته و در قطعات کوچک تکه تکه کرده سپس آب آن را بگیرید بعد از آنکه آب چربی به طور کامل گرفته شد آن را در یک ظرف در بسته قرار داده و درون یک ظرف پر از آب بر روی حرارت قرار دهید تا خوب حرارت دیده شود و سپس روغن بدست آمده را درون یک ظرف مناسب ریخته و در داخل یخچال نگهداری کنید. البته این روغن را معمولا با گیاهان گرم مانند سقز، دارچین، گزنه، زنجبیل مخلوط کرده و سپس برای مصرف عرضه می شود.

خواص شگفت انگیز روغن کوهان شتر

خواص درمانی روغن کوهان شتر بسیار بحث برانگیز است. زیرا از نظر عده ای می تواند درمان قطعی درد باشد و از نظر جامعه پزشکی فقط تسکین کننده درد است. اما چیزی که در اینجا حائز اهمیت می باشد این است که تقریبا تمام کسانی که به طور مرتب استفاده کرده اند تاثیر فوق العاده آن را بر روی بیماری خود مشاهده نمده اند.

موارد مورد استفاده روغن کوهان شتر

موارد مورد استفاده روغن کوهان شتر

بیماری هایی که جهت درمان آن می توان از روغن کوهان شتر استفاده کرد از این قرار است:

  1. آرتروز
  2. رماتیسم
  3. درمان شکستگی استخوان
  4. کمر درد
  5. سیاتیک
  6. درمان ترک پا

روش استفاده از روغن کوهان شتر

اگر برای اولین بار است که از این روغن استفاده می کنید. قبل از استفاده از روغن ناحیه مورد نظر اگر دارای موی اضافه است آن را زده و سپس با یک پارچه نسبتا زبر ناحیه مورد نظر را مالش داده تا قرمز شود و در آخر روغن را به مدت پنج دقیقه مالش دهید تا خوب جذب پوست شود. بهتر این کار دوبار در روز انجام شود.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا حالا کسی رأی نداده! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما